На главную
 
  На главную  
  На главную  
 Business Center Professional
пров. Т.Шевченка, 13, офіс 9
(Майдан Незалежності)
01001 м.Київ, Україна
тел.+ 38 044 251 18 07
+ 38 044 537 06 46
+ 38 067 657 20 73
email: office@bcp.com.ua
Листопад – грудень 2019 р.

Великобританія, Лондон. Українська делегація у м.Лондон, прийняла участь у 10–му щорічному Саміту та у церемонії нагородження The LUCA Awards з ICB & ICFM and all partners ICB Global, 24 – 29 November 2019, UK, London. 10 th Annual Bookkeepers Summit ICB, Radisson Blu Hotel in Heathrow.
Докладніше...

Грудень 2019 р.

Україна, Київ 28 листопада 2019 року в Міністерстві фінансів України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України». Конкурс проводився у три етапи, у двох номінаціях: для бухгалтерів бюджетних установ і комерційних підприємств. Перший та другий етапи проходили в режимі онлайн-тестування на сайті. До третього етапу увійшли 37 конкурсантів.
Докладніше...

Жовтень 2019 р.

Azerbaijan, Baku 10 – 12 October 2019 Пройшов VI й Євразійський форум бухгалтерів та аудиторів 2019, який відбувся з 10 – 12 жовтня 2019 року в м. Баку, Азербайджан. Організатор: Асоціація професійних фінансових менеджерів (APFM/ICFM & ICB Azerbaijan) Азербайджанської Республіки, генеральний партнер SOCAR, партнери заходу Azerbaijan Airlines, ASC, SAL YAN OIL, ZENITH ARAN, ICFM & ICB та інші. Форум відбувся за підтримки Аудиторської палати Азербайджанської Республіки та Спілки економістів Азербайджанської Республіки.
Докладніше...

Вересень - Жовтень 2019 р.

ICFM UK Ukraine Office Kyiv, 04 October 2019 Strategic focus- group ICFM запрошуємо учасників на V засідання Стратегічної фокус – групи з Юрієм Наврузовим з теми: «Чарівна Формула Керівника». А Ви знаєте, що означає сила керівника? Для кого? Керівникам, проектним менеджерам, фінансистам та юристам … Призначається!
Докладніше...

12-16 липня 2019 р.

Ukraine Kyiv 12 July ICFM UK Ukraine & ICB & UBE & Balance and partners : Day of the accountant and auditor in Ukraine: the start of height! Дійсно свято на висоті: неймовірна та масштабна подія: вітання та листи для бухгалтерів, аудиторів та фінансистів, від державних органів України: Премьер міністра України , Міністерства Фінансів України, ОСНАД – привітала Людмила Гапоненко , Национальна Комісія з цінних паперів та фондового ринку України – Оксана Сахнацька, від організаторів свята групи компанії Баланс – привітав Аполон Позов, від партнерів заходу вітали ICFM UK Ukraine & ICB & ICB Global – Олена Хорiкова та Юрiй Наврузов, UBE та Uteka – Світлана Позова та Iрина Хрущ, Спілка автоматизаторів бізнесу – Вадим Мазур, від Аудиторської Палати України – Дмитро Сушко, MGI PSP Audit, TAX Linx.
Докладніше...

16 липня 2019 р.

Ukraine, 16 July 2019, ICFM UK Ukraine & ICB & BCP and all partners ICB Global Congratulations Day account & auditory Ukraine. Happiness & Development & Success and peace! Щирі вітання усім колегам та партнерам! Зі святом Дня бухгалтера та аудитора України! Мира, щастя, достатку та процвітання, затишку та підтримки родини, примноження статків та фінансового задоволення ! Ви найкращі у своїй професії!
Докладніше...

Червень 2019 р.

Цього року святкуємо День бухгалтера та аудитора на ВИСОТІ! Любі бухгалтери та аудитори України! Запрошуємо Вас стати учасниками грандіозного заходу до Дня бухгалтера та аудитора – СВЯТА на ВИСОТІ. Це зустріч всіх, хто небайдужий до професії бухгалтера та аудитора, щоб разом відсвяткувати професійне свято і відзначити кращих в професії! «День Бухгалтера на висоті» – це поєднання урочистого вечору, музики, вечірки та естетичної насолоди. Свято відбудеться 12 липня у Києві 2019 р., на висоті пташиного польоту – на 17 поверсі з неймовірною терасою IQ-центру, звідки відкривається захоплююча панорама міста.
Докладніше...

Травень 2019 р.

ICFM UK Ukraine, Office Kyiv 24 Мау 2019, успішно пройшла III сесія стратегічної фокус – групи 2019 з Юрієм Наврузовим: Мистецтво Менеджменту, як магія піщаної анімації. «Найактуальніші питання менеджменту. Управлінські навички для НЕ менеджерів». Учасниками сесії, були розглянуті питання: Сесія 3. Мистецтво Менеджменту, як магія піщаної анімації. 1. Які менеджерські навички потрібні НЕ менеджерам??? 2. Як ефективно використовувати свій час та своїх підлеглих. 3. Як підвищити ефективність свою та своїх підлеглих. 4. Які помилки власні та підлеглих, заважають кращому виконанню управлінських навичок.
Докладніше...

Травень 2019 р.

ICFM UK Ukraine & ICB & BCP вітаємо Переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади та висловлюємо подяку організатору Національному технічному Університету «Харківського політехнічного Інституту» за партнерство та співпрацю! Бажаємо успіхів і процвітання! Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Управлінський облік», серед студентів закладів вищої освіти III – IV рівнів акредитації. ICFM UK Ukraine виступив партнером та підтримав талановиту молодь ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади. Вже другий рік поспіль на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 15 - 17 травня 2019 р. було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із навчальної дисципліни «Управлінський облік» серед студентів ЗВО України ІІІ - ІV рівнів акредитації. Адміністрацією НТУ «ХПІ» висловила подяку за надану партнерську та організаційну підтримку у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік»: Інституту Сертифікованих Фінансових Менеджерів ICFM Великої Британії в Україні ICFM UK & ICB Global та компанії Вusiness Center Рrofessional Яблонській Наталії - координатору міжнародних освітніх програм, провідному фахівцю з організації і проведення ділових подій, PR менеджеру ICFM та «Бізнес центр Професіонал». Вітаємо переможців та бажаємо максимальної реалізації їх творчого потенціалу в ім’я процвітання нашої рідної України! Висловлюємо подяку за надану інформацію та фоторепортаж Національному технічному університету «Харківського політехнічного Інституту» дякуємо за партнерство та співпрацю! Бажаємо успіхів та процвітання!
Докладніше...

Травень 2019 р.

ICFM UK Ukraine Office Kyiv, 24 May 2019 запрошуємо учасників на III засідання Стратегічної фокус – групи з Юрієм Наврузовим: Мистецтво Менеджменту, як магія піщаної анімації. «Найактуальніші питання менеджменту. Управлінські навички для НЕ менеджерів». Для кого? НЕ менеджерам: фінансистам, юристам, логістам, маркетологам … Призначається!
Докладніше...

Квітень 2019 р.

ICFM UK Ukraine Ми присвячуємо цей відеоролик з великою вдячністю та гордістю, за успіх і професійність – усім нашим партнерам, студентам та членам ICFM & ICB Global. Ми вами пишаємося та цінуємо наші багаторічні відносини. Вдячні усім за співпрацю, партнерство та довіру до нас!
Докладніше...

Квітень 2019 р.

ICFM UK Ukraine, Office Kyiv 05 April 2019, успішно пройшла II сесія стратегічної фокус – групи 2019: Управління – «яке не лопне!». Теорія і типологія зоопарку: «Lady at her Best!». Формування ідеї та управління. Start up з Оленою Вудхауз & Юрієм Наврузовим. Учасниками сесії, були розглянуті типи теорій, і зроблені висновки – Хочете собі ефективну команду з високим рівнем продуктивності? Будьте хорошими доглядачами зоопарку: доглядайте за своїми тваринами і не плутайте їжу для них! Пам’ятайте: леви віддають перевагу м’ясу, а мавпи – бананам, а не навпаки.
Докладніше...

Березень 2019 р.

ICFM UK Ukraine NEW Programs qualification MFM ICFM UK. Представляємо нову кваліфікацію програми “Фінанси для нефінансових менеджерів”. Зберігайте спокій, беріть фінанси – під управління і контроль! Програма MFM, представлена для Власників бізнесу і Підприємців, Директорів з розвитку та Комерційних директорів.
Докладніше... 
re:zist design group